RU

Опозиція радить владі не поглиблювати конфлікт новим законом

17.09.2012, 12:42
Опозиція радить владі не поглиблювати конфлікт новим законом - Фото
Микола Мартиненко
Про це заявив на засіданні погоджувальної ради лідер фракції НУНС у парламенті Микола Мартиненко.

"Цей законопроект невчасний. Ми поглиблюємо конфлікт у суспільстві. Ми демонструємо, що ми відмовляємося від демократії. Є різні точки зору. Є така точка зору в суспільстві, що він обмежує (свободу мирних зібрань, - ред.). Це згортання демократії", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу спікер Володимир Литвин зазначив: "Я почув. Але я хочу сказати, що всі ви буваєте на місцях, і все в суспільстві тільки чекають, гриби вже зібрали, все зробили і турбуються тільки про те, коли ми цей закон ухвалимо. Немає цього в суспільстві. Це ми його накручуємо", - сказав він.

Литвин також зазначив, що даний законопроект, N2450, на його думку, потрібно приймати в парі з допоміжним законопроектом, який повинен його збалансувати.

Нагадаємо, що на минулому пленарному тижні депутати планували прийняти допоміжний законопроект в першому читанні, а на цьому пленарному тижні розглянути його у другому разом із законопроектом N2450, який перше читання вже пройшов. Тим не менш, рішення по допоміжному законопроекту прийнято не було. У проекті порядку денного на поточний пленарний тиждень на четвер законопроект N2450 стоїть на порядку денному третім питанням.

Досьє на Миколу Мартиненка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини