RU

Опозиція провела 10-тисячний мітинг в Івано-Франківську

28.03.2013, 17:55
Опозиція провела 10-тисячний мітинг в Івано-Франківську - Фото
Фото: byut.com.ua
В Івано-Франківську близько 10 тис. чоловік в четвер зібралися на протестну акцію опозиції Вставай, Україно! О 16:30 учасники акції пройшли від пам'ятника Івану Франку по вулиці Незалежності до Вічевого майдану, де в даний час проходить мітинг.

Попереду колони йшли барабанщики, далі молоді люди несли великий державний прапор, потім - лідери парламентських фракцій Батьківщина
Арсеный Яценюк, УДАР Віталій Кличко та Свобода Олег Тягнибок.

Учасники мітингу тримають партійні прапори, а також транспаранти з написами Вставай, Україно!, Україні - волю, Юлі - волю!, Омоскалюванню України - ні!, Припинити розкрадання України!

Опозиція провела 10-тисячний мітинг в Івано-Франківську

фото - прес-служба Батьківщини

"Ми всі не хочемо жити при диктатурі, в авторитарній країні. І тому сьогодні всі три лідери опозиційних сил зібралися тут, зі всіма українцями, щоб висловити свою позицію: ми не задоволені таким станом речей в країні і ми будемо боротися", - сказав Кличко журналістам перед початком акції.

"Опозиція звернулася до всіх мешканців нашої країни: почати національну мобілізацію проти цієї бандитської влади. Ми в парламенті координуємо свої дії, ми робимо правильні кроки в боротьбі проти диктатури, яка узурпує владу в Українській державі, у Верховній Раді України. Але ми дуже потребуємо підтримки суспільства. Такі акції протесту пройдуть у всіх областях України, і завершаться вони 18 травня на День Європи в Києві численними акціями протесту", - сказав Тягнибок.

"Те, що ми троє в Івано-Франківську - це підтвердження нашої єдності, нашої скоординованості та близької нашої спільної перемоги", - додав він.

"Те, що сьогодні відбувається в Івано-Франківську - це свідчення того, що ми на правильному шляху. Це вже четверта акція, на яку виходять тисячі людей, тисячі людей хочуть змін, висловлюють свою позицію і не бояться", - зазначив Яценюк.

За даними міліції, в акції бере участь 3 тис. осіб.

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини