RU

Опозиція проведе позачергову сесію без Рибака

30.01.2013, 12:59
Опозиція проведе позачергову сесію без Рибака - Фото
864d95d9a81fc6e5b34444807ab880c8.jpg
31 січня о 10:00 опозиція проведе збори народних депутатів у Верховній Раді України, заявив сьогодні на прес-конференції народний депутат, перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов підкреслив, що таке рішення прийнято "у зв'язку зі злочинною бездіяльністю голови Верховної Ради", який відмовився скликати позачергову сесію парламенту, не маючи на це ніяких підстав.

За словами Турчинова, опозиціонери закликають інших депутатів, яким небайдужа доля України, взяти участь у зборах.

Він зазначив, що депутати планують ухвалити рішення, як діяти далі в рамках парламентаризму в ситуації, що склалася. В тому числі, за його словами, буде розглядатися питання про недовіру спікеру Володимиру Рибаку.

Турчинов підкреслив, що депутати вимагатимуть відкрити їм сесійну залу для проведення зборів.

Нагадаємо, три опозиційних фракції - Батьківщина, УДАР і Свобода - зібрали 158 підписів (при необхідних 150) для скликання позачергової сесії і подали документи Рибаку. Спікер заявив, що не може скликати сесію. Спочатку у спікера викликала сумніви справжність деяких підписів. Пізніше Рибак повідомив, що проводити позачергову сесію просто дорого - 3,5 млн.грн. "Занадто дороге задоволення", - сказав Рибак.

В опозиції повідомили, що спікер порушив ст.83 Конституції і ст.11 закону про регламент, створивши небезпечний прецедент в історії українського парламентаризму.

Досьє на Олександра Турчинова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини