RU

Опозиція проти формування депутатських груп з 20 осіб

18.09.2013, 13:38
Опозиція проти формування депутатських груп з 20 осіб - Фото
861317fa797b9171abcd87da966e9c8b.jpg
Опозиція не підтримає проект закону про формування депутатських груп у парламенті в кількість 20 осіб. Про це заявили лідери опозиційних фракцій.

"Ми негативно ставимося до цього законопроекту, оскільки це спроба (регіоналів, - ред.) вкотре у Верховній Раді сформувати певні структури і підрозділи парламенту під себе", - зазначив лідер фракції  Свобода Олег Тягнибок.

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко підкреслив, що регіонали виступили з даною ініціативою для того, щоб управляти так званими тушками і позафракційними депутатами.

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк додав, що формування підконтрольних груп покращить контроль над позафракційними депутатами. Ще одна мета, за його словами, - це знайти заміну фракції КПУ при голосуваннях. "Для Партії регіонів дешевше утримувати групу тушок, ніж утримувати Комуністичну партію України", - пояснив він.

У свою чергу депутат від КПУ Спиридон Кілінкаров підтвердив, що комуністи не будуть підтримувати цей законопроект і припустив, що його не підтримають і опозиціонери. "Тому що, військовополонені передбачаються саме з табору УДАРу і Батьківщини", - сказав він.

Нагадаємо, що за чинним регламентом депутатська група може бути сформована з депутатів, кількість яких не менше, ніж у найменшої парламентської фракції. На сьогодні в найменш численної фракції - Комуністичної партії України знаходяться 32 народних депутати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини