RU

Опозиція просить ЄС ввести персональні санкції проти Януковича

25.02.2013, 12:21
Опозиція просить ЄС ввести персональні санкції проти Януковича - Фото
c51bf6cc577ec5661ce75fb72b260ae7.JPG

Учасники мітингу на Майдані просять Євросоюз ввести персональні санкції проти представників української влади, які організували в країні політичні репресії, сказано в резолюції мітингу, яку зачитав народний депутат з фракції Батьківщини у парламенті Юрій Одарченко.

"Ми, учасники маршу протесту "За європейську Україну проти політичних репресій", звертаємося до глави Європейської комісії на саміті Україна-ЄС в Брюсселі Жозе Мануеля Баррозу і представників країн-учасниць з наступним: просимо... ввести персональні санкції проти представників української влади, представників судової влади, представників правоохоронних органів, які брали участь у фальсифікації судових процесів над політв'язнями, знущаннях і тортурах, яким піддаються опозиціонери", - сказано в резолюції.

Крім цього, учасники мітингу просять країни Євросоюзу підтримати Україну в її прагненні отримати асоційоване членство в Євросоюзі, виступити з підтримкою реформ, необхідних для євроінтеграції країни, продовжити моніторинг виконання Україною рекомендацій Ради Європи, Європейського парламенту та Європейської комісії, Венеціанської комісії та спостережної комісії ОБСЄ; дати оцінку діям української влади стосовно політв'язнів
Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, "ув'язнення яких влада використовує як предмет торгів з європейською спільнотою"; спрямувати зусилля на звільнення опозиційних лідерів Тимошенко та Луценка.

Наприкінці мітингу його учасники влаштували театралізоване дійство, по ходу якого звільнена Україна "б'є" по голові президента
Віктора Януковича величезним ананасом, після чого "​​входить" до європейського співтовариства і починається дискотека. На цьому мітинг завершився.

Відео мітинга в центрі Києва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини