RU

Опозиція просить лідерів Євросоюзу про зустріч

21.01.2013, 16:52
Опозиція просить лідерів Євросоюзу про зустріч - Фото
Арсеній Яценюк
Українська опозиція просить зустрічі з лідерами європейських країн перед самітом Україна-ЄС. Про це повідомив лідер фракції Батьківщина в парламенті Арсеній Яценюк журналістам перед зустріччю з представниками Євросоюзу.

"Сьогодні відбудеться зустріч з нашими європейськими партнерами. Це важлива зустріч напередодні саміту Україна-ЄС, з метою обговорити поточну політичну ситуацію і в першу чергу - останні політично мотивовані звинувачення проти Юлії Тимошенко. Наше завдання - щоб перед самітом Україна-ЄС наші європейські партнери були не просто спостерігачами, а й учасниками і, сподіваюся, тими людьми, які допоможуть вивести Україну на європейський шлях. Зараз я буду пропонувати нашим європейським друзям, щоб перед самітом Україна-ЄС обов'язково лідери європейських країн зустрілися з українською опозицією для того, щоб почути нашу позицію і для того, щоб допомогти Україні стати дійсно європейською країною, зупинити політичні переслідування, і для того, щоб Україна підписала угоду про політичну асоціацію та економічну інтеграцію", - сказав Яценюк.

Яценюк зазначив, що без вирішення внутрішньополітичних проблем, зокрема, політичного переслідування Тимошенко, шлях України до Європи неможливий. Яценюк зазначив, що одна з цілей зустрічі - донести до європейських партнерів, що Україна представлена ​​не тільки владою, але й опозицією. "І ми сподіваємося, що перед самітом Україна-ЄС українська опозиція отримає можливість висловитися і отримає можливість бути почутою", - додав він.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини