RU

Опозиція пропонує скоротити чисельність МВС за рахунок "Беркута"

23.12.2013, 13:53
Опозиція пропонує скоротити чисельність МВС за рахунок
663a7c5ffb7673f2bcf4396387b1ebb9.jpg
Народні депутати фракції Батьківщина Андрій Кожем'якін, Віталій Ярема, Геннадій Москаль та депутат фракції УДАР Микола Паламарчук зареєстрували у Верховній Раді України проект закону про внесення змін до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України" (№ 3784).

"Кількість правоохоронців в Україні необгрунтовано збільшена і вимагає негайного приведення у відповідність до європейських показників. В Україні налічується 357700 співробітників МВС, тобто 780 на 100 тис. населення", - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Проектом пропонується затвердити загальну чисельність МВС у кількості 190 500 чоловік. За рахунок Державного бюджету України утримуються 114 300 працівників органів внутрішніх справ.

Крім того, документ передбачає, що з 1 січня 2014 роки кількість працівників внутрішніх військ має становити 23 000 чол., у тому числі 22 000 військовослужбовців.

Скорочення чисельності штатних посад за цим законом проводиться, в першу чергу, за рахунок ліквідації підрозділів міліції особливого призначення "Беркут" та скорочення чисельності інших спеціальних підрозділів і підрозділів особливого призначення, утворених у складі органів Міністерства внутрішніх справ України.

Надалі чисельність спеціальних підрозділів і підрозділів особливого призначення, утворених у складі органів Міністерства внутрішніх справ України, не може перевищувати 2% від загальної чисельності працівників органів внутрішніх справ, які утримуються за рахунок Державного бюджету України, та 3% від загальної чисельності внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Дивіться також - Інфографіка: Спецпідрозділи МВД і СБУ. Завдання і чисельність

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини