RU

Опозиція продовжує блокувати Раду

03.04.2013, 09:53
Опозиція продовжує блокувати Раду - Фото
Фото: Леоніда Ємця
Сьогодні депутати від опозиції продовжують блокування роботи Верховної Ради України. Станом на ранок середи біля трибуни перебувають близько 10 депутатів.

"Блокування триває. Нагадую - метою зупинки роботи Верховної Ради є виключно забезпечення дотримання закону та Конституції політичними фракціями", - прокоментував блокування парламенту депутат від Батьківщини Леонід Ємець на своїй сторінці в Facebook.

"Кияни, як і всі інші громадяни України, мають право на місцеве самоврядування. І роль Верховної Ради - забезпечити їм цю можливість, а не грати в політичну доцільність", - підкреслив політик.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада знову провалила голосування з виборів мера столиці та Київради. Незважаючи на несподівану підтримку частини комуністів, опозиції вдалося зібрати лише 209 голосів. Не домігшись проведення столичних виборів, опозиція заблокувала трибуну.

За вибори у столиці проголосував 91 депутат із Батьківщини (у фракції 99 депутатів), фракція УДАР віддала 41 голос (з 42 депутатів), Свобода віддала 36 голосів (із 36), 21 комуніст (32 комуніста), 17 позафракційних і 3 регіонала. Опозиціонери, з тих чи інших причин не брали участь у голосуванні: один депутат від УДАРу Паламарчук М.П., ​​а також вісім депутатів Батьківщини - Турчинов О.В., Луценко І.С., Скосар І.Є., Лук'янчук Р.В ., Дубовой О.Ф., Данилов В.Б., Бондарєв К.А. і Бурбак М.Ю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини