RU

Опозиція покаже списки депутатів до 30 липня

28.05.2012, 14:43
Опозиція покаже списки депутатів до 30 липня - Фото
03123eef5490e892d54a5f87a8c02487.jpg
Об'єднана опозиція проведе свій передвиборний з'їзд 30 липня. Про це повідомив один з її лідерів Арсеній Яценюк, підбиваючи підсумки круглого столу з обговорення програми об'єднаної опозиції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Яценюка, на з'їзді планується затвердити програму, яка ще буде відпрацьовуватися за участю експертів та громадськості.

Яценюк зазначив, що планується провести 11 круглих столів за окремими напрямками програми. У свою чергу, голлва виборчого штабу Олександр Турчинов повідомив, що круглі столи за програмою об'єднаної опозиції проходитимуть і в регіонах. Він також повідомив, що круглий стіл з питань зовнішньої політики буде проведено 1 червня о 11:00 в парламентському комітеті з питань євроінтеграції.

Крім того, як розповів Турчинов, ще до з'їзду опозиція обіцяє оприлюднити партійні списки і списки кандидатів по мажоритарних округах.

Турчинов зазначив, що в даний час кандидати по мажоритарних округах практично узгоджені, уточнюються деякі позиції з тими політичними силами, які не входять в об'єднану опозицію, однак співпрацюють з нею в рамках Комітету опору диктатурі.

"Там, де списки узгоджені, вони оприлюднюються, як це було, зокрема, у Житомирській області, де всі мажоритарні кандидати були названі і представлені громадськості. Це буде ставитися не тільки до кожного регіону, кожного мажоритарного округу, а й до партійних списків, і, повірте мені, завчасно, до початку з'їзду об'єднаної опозиції, списки, в тому числі і партійні, будуть оприлюднені для того, щоб ми почули і думку експертного середовища, і поради, тому що, безумовно, ми можемо не всіх знати, хоча ми намагаємося ретельно підходити до цього питання. Тому і ваші поради, і ваші рекомендації будуть сприйматися", - запевнив Турчинов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини