RU

Опозиція подала до суду роз'яснення про "злочини" Януковича

06.09.2012, 10:07
Опозиція подала до суду роз'яснення про
Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов (фото - ЛІГАБізнесІнформ)
Об'єднана опозиція просить Вищий адміністративний суд визнати протиправними дії Віктора Януковича на посаді президента України. Доповнення до раніше поданих позовів та підписи 500 тисяч українців лідери опозиції Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов передали у ВАСУ сьогодні.

"Ми звернулися до Вищого адміністративного суду з позовом проти президента Януковича. Ми розшифровуємо суду весь перелік тих злодіянь, які Янукович зробив проти України. Все, що Янукович обіцяв перед президентськими виборами, все він і не виконав. Ми вимагаємо від ВАСУ розглянути позов по суті і вимагаємо викликати президента Януковича в суд для дачі пояснень", - сказав Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, Турчинов вважає, що такий позов - це початок процесу, який рано чи пізно закінчиться імпічментом президента і відновленням правосуддя.

Разом з тим, юрист ВО Батьківщина Павло Петренко роз'яснив журналістам, що сам позов був поданий ще в кінці липня. "Зараз ми підготували більше ніж на 500 сторінок обгрунтування протиправності дій Януковича і разом з підписами громадян, що приєдналися до позову, передаємо його в суд", - сказав він.

За словами юриста, у суду є термін п'ять днів, щоб прийняти рішення і взяти справу у виробництво.

"Основна вимога - визнати дії Януковича протиправними в частині виконання своїх функцій як президента України на посади. Бо він був обраний за старою Конституцією з набагато меншими повноваженнями, ніж ті, які має зараз. Цього буде достатньо, щоб запустити процедуру імпічменту в парламенті" ¸ - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини