RU

Опозиція подає до суду на ЦВК за бюлетень без Тимошенко

30.08.2012, 14:17
Опозиція подає до суду на ЦВК за бюлетень без Тимошенко - Фото
12c52d5a495e72297e7c75b1e4069bf3.jpg

Батьківщина оскаржить у Київському апеляційному адміністративному суді відмову ЦВК включити в бюлетень Юлію Тимошенко та Юрія Луценка. Про це сьогодні на брифінгу заявили Олександр Турчинов і Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов нагадав про норму закону про вибори народних депутатів, яка передбачає, що в бюлетень для голосування вноситься перша п'ятірка включених до виборчого списку кандидатів. "Зверніть увагу: включених, а не зареєстрованих Центрвиборчкомом. А хто включає і виключає з партійного списку? Тільки з'їзд партії", - сказав він.

На його думку, ЦВК зобов'язаний був внести прізвища Тимошенко і Луценка в бюлетень.

У свою чергу, Яценюк повідомив, що сьогодні об'єднана опозиція прийняла рішення подати до суду на Центральну виборчу комісію. "Ми будемо робити все, щоб захищати своє право на чесні і прозорі вибори, незважаючи на те, що ми розуміємо, що сьогоднішня судова влада перебуває під контролем президента Януковича", - сказав він.

Яценюк наголосив, що мета цього позову - повернути до виборчого бюлетеня прізвища Тимошенко й Луценка.

Нагадаємо, вчора ЦВК затвердив формат і текст виборчого бюлетеня для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. За рішенням Центрвиборчкому, в бланку перед назвою політичної сили повинні бути зазначені прізвища, імена та по батькові першої п'ятірки кандидатів. Прізвищ Тимошенко і Луценка в бюлетені не буде - це пов'язано з тим, що ЦВК відмовила кандидатам у реєстрації. У виборчому бюлетені партію Батьківщина представлять Яценюк, Турчинов, Анатолій Гриценко,
В'ячеслав Кириленко та Григорій Немиря.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини