RU

Опозиція почала штурм Київради

11.07.2013, 10:09
Опозиція почала штурм Київради - Фото
Фото: з ​​Facebook Олександра Аронця
Активісти, які зібралися біля входу до Київської міської ради, намагаються прорватися в будівлю. Біля центрального входу виникла бійка. Правоохоронці намагаються стримати штурм представників ВО Свобода, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сьогодні із самого ранку під будівлею Київради зібралися більше тисячі осіб, які виступають проти проведення чергової сесії міськради. Правоохоронці закрили центральний вхід до міськради і поки нікого не пропускають. У самій будівлі посилена охорона, у дворі чергують автобуси з "Беркутом".

Нагадаємо, напередодні в Батьківщині пообіцяли не допустити проведення сьогоднішньої сесії столичної міськради. У партії нагадали, що нинішній склад Київради втратив легітимність 2 червня 2013, оскільки в цей день закінчився 5-річний термін повноважень. "Ми наполягаємо, що нелегітимна Київрада не може проводити свої сесії, а тим більше приймати рішення, прикриваючись кількома суспільно корисними проектами, черговий раз дерибанити майно і землі, що належать киянам", - сказано в заяві Батьківщини.

У Батьківщині підкреслили, що їхні дії в день проведення сесії нелегітимної Київради підтримують партнери по опозиції - партії УДАР і Свобода. У заяві прес-служби київського осередку Батьківщини сказано, що "наше завдання - не дати провести нелегітимну сесію нелегітимним депутатам". "Ми готові до певних жорстких дій, як штурм для проходження в будівлю", - сказав депутат Батьківщини Юрій Одарченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини