RU

Опозиція планує почати з'їзд раніше, - джерело

27.07.2012, 14:48
Опозиція планує почати з'їзд раніше, - джерело - Фото
f9bc5d2eb82a25853cbd4d008ea82eac.jpg
Об'єднана опозиція Батьківщина має намір блокувати роботу позачергової сесії Верховної Ради України в понеділок, 30 липня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив джерело, близьке до керівництва об'єднаної опозиції.

Співрозмовник розповів, що спеціально для цього опозиція має намір перенести час з'їзду своєї політичної сили з 11:00 на 8:00 годин ранку, щоб встигнути до парламенту до початку позачергового засідання, яке має відкритися в 10:00.

Офіційно в Батьківщині не підтверджують і не спростовують інформацію. "Не можу ні підтвердити, ні спростувати. Йде процес обговорення", - повідомив ЛІГАБізнесІнформ бютівець Сергій Соболєв.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що голова парламенту Володимир Литвин підписав розпорядження про скликання 30 липня позачергової сесії парламенту шостого скликання. Планується розгляд кадрових питань, що стосуються компетенції Верховної Ради, проектів законів про внесення змін до державного бюджету України на 2012 рік, питання ратифікації угод в рамках СНД, проекти законів економічної спрямованості.

Як відомо, на 30 липня оголошено проведення трьох партійних передвиборчих з'їздів - Партії регіонів, об'єднаної опозиції Батьківщина та КПУ. Зокрема, в Києві на 11:00 заявлений передвиборний з'їзд Батьківщини. З'їзд КПУ попередньо повинен початися о 11:00, але комуністи думають про перенесення з'їзду на більш пізній термін, щоб не пропускати засідання парламенту. З'їзд Партії регіонів запланований на 17:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини