RU

Опозиція оголосила бойкот у Верховній Раді

03.07.2013, 17:42
Опозиція оголосила бойкот у Верховній Раді - Фото
67078511c06cfc09fda2fb4980cfe5eb.jpg
Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак оголосив бойкот на вимогу двох фракцій - УДАР і Батьківщина - для проведення консультацій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим депутати не підтримали проекти постанов про рекомендації парламентських слухань. Опозиціонери заявили, що не голосуватимуть до тих пір, поки не буде справедливого рішення по народних депутатах Олександру Домбровському та Павлу Балозі, яких сьогодні спікер доручив позбавити депутатських повноважень, мотивуючи це рішенням суду.

Нагадаємо, сьогодні спікер Верховної Ради оголосив про рішення Вищого адміністративного суду від 2 липня за повноваженнями Домбровського і Балоги. Спікер доручив забрати картки у депутатів і припинити нарахування їм заробітної плати.

8 лютого Вищий адміністративний суд України прийняв рішення позбавити депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі N11 і Павла Балогу, обраного в окрузі N71 на Закарпатті. Цим же рішенням суд зобов'язав ЦВК провести повторні вибори на цих двох округах.

11 червня Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав спікера Рибака позбавити народних депутатів своїх посвідчень. Автором позовів є колишній депутат від опозиці Юрій Кармазін.

Досьє на Олександра Домбровського

Досьє на Павла Балогу

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини