RU

Опозиція обіцяє покарати за злом пошти дочки Тимошенко

14.01.2013, 10:45
Опозиція обіцяє покарати за злом пошти дочки Тимошенко - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Батькивщіна попереджає, що організатори публікації "сфальсифікованого листування" Євгенії Тимошенко та Григорія Немирі будуть покарані. Про це йдеться в заяві опозиції.

Публікацію листування в Батьківщині вважають свідченням того, що влада "усвідомила нікчемність, безперспективність і бездоказовість висунутих проти Юлії Тимошенко звинувачень, а тому взялася за дискредитацію (її) найближчого оточення". В опозиції підкреслили, що дії організаторів публікації і фальсифікації листування можна трактувати як злочин - вони підпадають під дію як українського кримінального законодавства, так і міжнародного права. "Ми усвідомлюємо, що чекати справедливості від українських органів правосуддя марно, оскільки саме вони на чолі з Януковичем і є організаторами і співучасниками цього чергового злочину з серії політичних репресій. Тож ми звернулися до правоохоронних органів інших держав, громадяни яких постраждали від факту публікації", - розповіли в Батьківщині.

"Так, заяви про злочин вже почали розслідувати правоохоронці США, Великобританії та Німеччини. Крім того, всі співрозмовники Євгенії з незаконно оприлюдненого листування з власної ініціативи звернулися до правоохоронців своїх країн", - йдеться в заяві.

У Батьківщині відзначили, що опублікована інформація містить як справжні епізоди листування, так і вигадані. Якщо опубліковане листування Григорія Немирі повністю сфальсифіковане, то переписка Євгенії Тимошенко містить, в тому числі, і справжні повідомлення.

"Ми вже встановили, що власник доменних імен сайтів zhuzhaleaks.com і nemyrialeaks.com - один і той же, а інтернет-провайдером цих сайтів є одна фізична особа, зареєстрована в Києві. Це свідчить про системність та замовний характер публікації фальсифікацій", - підкреслили в опозиції.

Батьківщина також просить журналістів не розповсюджувати особисту переписку Тимошенко. "Просимо вас не уподібнюватися зграї шакалів, для яких норми моралі і кордони приватності - це пусті звуки", - відзначили в опозиції.

Нагадаємо, на сайті zhuzhaleaks.com були опубліковані 5132 електронних листи з акаунтів дочки Тимошенко Євгенії, які нібито свідчать про організацію і оплату соратниками Тимошенко лобістських послуг на території США і розписують план її лікування. У минулому році був зареєстрований сайт nemyrialeaks.com, на якому оприлюднені документи, що нібито свідчать про незаконну оплату Немирею PR-кампанії Тимошенко в Європі.

Досьє на партію Батьківщина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини