RU

Опозиція: новообраний депутат виїхала з України через тиск

21.11.2012, 09:22
Опозиція: новообраний депутат виїхала з України через тиск - Фото
7b8df9eb95fd176cef0310e2d18eca61.jpg

Новообраний депутат Верховної Ради 7-го скликання від партії Батьківщина Ірина Купрейчик (округ N162) була змушена залишити Україну під тиском влади. Про це заявив заступник голови Сумського обласного виборчого штабу партії Микола Клочко, уточнивши, що інформацію він отримав по телефону від Купрейчик.

Як передає УНІАН, Клочко повідомив, що Купрейчик після перемоги на виборах була запрошена на зустріч з керівниками райдержадміністрацій районів Сумщини, що входять до її виборчого округу. Нібито в розмовах чиновники натякали, щоби опозиціонер "подумала про приєднання в новому парламенті до більшості, що дозволить більше допомагати виборцям в окрузі".

Також чиновники, зазначив Клочко, дали зрозуміти, що в разі неприєднання до більшості у фірми Нива-Агротех, якою керує Купрейчик, може не виявитися "простору для розвитку".

У Батьківщині також заявили, що опозиціонери намагатимуться переконати главу Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря в тому, що подібні методи тиску чиновників на жінку і народного депутата неприпустимі, нагадавши, що губернатор особисто привітав Купрейчик з перемогою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини