RU

Опозиція не підтримає порядку денного Ради без законів для ЄС

22.10.2013, 12:40
Опозиція не підтримає порядку денного Ради без законів для ЄС - Фото
Олександр Турчинов
Опозиція не має наміру підтримувати порядок денний без євроінтеграційних законів і бюджету. Про це заявив народний депутат від фракції Батьківщина Олександр Турчинов у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"На порядку денному на цей тиждень відсутні ті закони, на яких наполягає Європейський Союз і які повинні були бути проголосовані ще кілька тижнів тому", - сказав він. Зокрема, за словами Турчинова, йдеться про закон про прокуратуру, зміни до закону про вибори, проект закону про громадське телебачення.

"Ми вже не говоримо про те, що до цих пір немає бюджету. Це нонсенс, коли, згідно з Бюджетним кодексом, ще у вересні мав розпочатися бюджетний процес, у цього уряду бюджету немає. Це уряд припинив соціальні виплати. Це уряд не вживає жодних - яких заходів з нейтралізації наслідків своїх же злочинних проектів, зокрема, вексельної схеми і так далі", - додав він.

Турчинов також підкреслив, що опозиція не має наміру своїми голосами підтримувати роботу над якимись корпоративними законами, що передбачають "пільги для тих чи інших олігархів з оточення Януковича".

Досьє на Олександра Турчинова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини