RU

Опозиція не має наміру відступати і продовжити блокаду Ради

08.02.2013, 17:18
Опозиція не має наміру відступати і продовжити блокаду Ради - Фото
8cca181f72e2558488c2fbe30405173c.jpg
Лідер парламентської фракції ВО Батьківщина Арсеній Яценюк підтвердив наміри опозиції розблокувати роботу парламенту лише у тому випадку, якщо депутати почнуть голосувати персонально. Про це повідомляє в п'ятницю прес-служба політсили.

За словами Яценюка, опозиція запропонувала регіоналам масу варіантів виходу з ситуації, що склалася, включаючи закон про кримінальну відповідальність за голосування чужими картками, внесення змін до регламенту, згідно з якими Рада працюватиме щодня, а голосування проходитиме на вечірньому засіданні, включення сенсорної кнопки для голосування.

"Єдиний шлях розв'язання парламентської і політичної кризи в Україні - представники Партії регіонів приходять на роботу і голосують особисто", - підкреслив Яценюк.

Відповідаючи на питання про те, чи знайдеться компроміс найближчим часом, до 19 лютого, він відповів: "Компроміс, звичайно, може бути: вони приходять на роботу і голосують особисто - ми розблокуємо парламент. Якщо у них в планах розблокувати парламент силовим варіантом, цього вистачить максимум на 10-15 хвилин, тому що ми не дамо можливості порушувати Конституцію і далі голосувати так, як вона голосували "на піаніно", - сказав депутат.

Раніше лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що або депутати Верховної Ради будуть голосувати особисто, або парламент сьомого скликання працювати не буде. Друга сесія новообраного парламенту на цьому тижні так і не почалася - депутати трьох опозиційних фракцій вже четвертий день продовжують блокувати трибуну.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини