RU

Опозиція не буде ночувати в Раді

05.03.2013, 18:00
Опозиція не буде ночувати в Раді - Фото
Арсеній Яценюк
Депутати не будуть вночі вартувати парламентську трибуну, повідомив журналістам лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що залишатися в Раді на ніч немає сенсу, а якщо регіонали завтра прийдуть раніше і заблокують трибуну, опозиція її "переблокує".

В даний час в сесійній залі залишилося не більше двох десятків депутатів від опозиційних фракцій, які очікують завершення робочого дня.

Нагадаємо, опозиція заблокувала парламент через наміри влади позбавити депутатських повноважень Сергія Власенка - захисника Юлії Тимошенко у кримінальних справах. Сьогодні Вищий адміністративний суд провів перше засідання, присвячене позовом про суміщення Власенком роботи в парламенті та адвокатської діяльності. Суд продовжиться завтра о 10:00.

Влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що відповідно до законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини