RU

Опозиція нарахувала в Партії регіонів 37 сумісників

05.03.2013, 11:25
Опозиція нарахувала в Партії регіонів 37 сумісників - Фото
b6b7f3f08311c55ff1651fdd43f10349.jpg
Від спікера Верховної Ради Володимира Рибака вимагають відкликати позов до Вищого адміністративного суду України по Сергію Власенку і розібратися з депутатами-сумісниками з Партії регіонів. Про це заявив сьогодні на брифінгу в Києві лідер парламентської фракції ВО Батьківщина Арсеній Яценюк.

Політик повідомив, що на переговорах у Рибака опозиція заявила про готовність розблокувати парламент і приступити до законодавчої роботи. Але з умовою - перед цим голова Верховної Ради повинен "відкликати свою сфальсифіковану заяву, скликати засідання керівників фракцій, розібратися з депутатами-сумісниками від Партії регіонів, а в Партії регіонів, за нашими даними, близько 37 депутатів, які внесені або в реєстр адвокатів, або до Реєстру суб'єктів підприємницької діяльності".

Потім, за словами Яценюка, на публічному засіданні регламентного комітету за участю керівників фракцій має бути прийнято рішення, чи справді ці депутати є сумісниками, або ж це помилка виконавчих органів влади, не виключили їх з реєстрів. "Я намагався пояснити Рибаку, що депутатів не можна здавати, як склотару, а він перший голова парламенту, який поступає таким чином", - підкреслив опозиціонер, додавши, що на даний момент Рибак відмовився виконати умови опозиціонерів.

Нагадаємо, сьогодні вранці опозиція заблокувала роботу парламенту з вимогою припинити спроби позбавити депутатського мандата захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка. Сьогодні о 14:00 Вищий адміністративний суд України почне розгляд справи за позовом Рибака до Власенка. Голова парламенту вимагає позбавити депутата мандата через те, що той нібито суміщає депутатську діяльність з адвокатською.

За словами Власенка, він ще 22 лютого подав заяву до Ради адвокатів України з проханням позбавити його адвокатського свідоцтва - щоб влада не змогла відібрати у нього депутатські повноваження через Вищий адміністративний суд. Він нагадав, що до захисту Тимошенко був допущений не як адвокат, а як захисник і фахівець у сфері права, а також як народний депутат, який діє на підставі довіреності ВО Батьківщина. Опозиція побоюється, що Власенка заарештують відразу ж після позбавлення його мандата.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини