RU

Опозиція намагається продовжити оренду Будинку профспілок

23.12.2013, 15:59
Опозиція намагається продовжити оренду Будинку профспілок - Фото
ade324c302486dd94d371f91bf63213b.jpg
Опозиція подає заявку на продовження оренди Будинку профспілок, де знаходиться Штаб національного опору. Про це повідомив на брифінгу один з комендантів Будинку профспілок, народний депутат Степан Кубів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кубів зазначив, що термін оренди закінчується 25 грудня, і вже підготовлено документи на її продовження. "Ми просимо на три місяці - дай Бог, щоб нам її на місяць продовжили", - сказав він.

Політик зазначив, що оренда продовжується для проведення в приміщенні Будинку профспілок прийому громадян народними депутатами від опозиційних фракцій. "Ми будемо звертатися до президії профспілок. Якщо це не допоможе - будемо звертатися до поради профспілок, який є найвищим органом після з'їзду профспілок", - додав він.

Кубів також підкреслив  що на сьогоднішні виконуються всі юридичні та громадянські правові вимоги до оренди, оплата здійснюється своєчасно, будівля перебуває в порядку. За пошкоджені меблі вже перерахована оплата в розмірі 50 тис. грн., - розповів він.

Нагадаємо, раніше в опозиції повідомили, що оренда Будинку профспілок з 2 по 9 груденя обійшлася їм в суму до 400 тис.грн. Після цього термін оренди був продовжений до 25 грудня 2013 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини