RU

Опозиція: На вирішення питання Тимошенко у Януковича 1,5 місяця

23.08.2013, 13:21
Опозиція: На вирішення питання Тимошенко у Януковича 1,5 місяця - Фото
Арсеній Яценюк

Опозиція чекає відповідального політичного рішення президента України Віктора Януковича у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це сказав сьогодні в ході Національного круглого столу Порозуміння заради європейського майбутнього Арсеній Яценюк.

Опозиціонер наголосив, що Україна повинна виконати всі 11 пунктів, на яких наполягає ЄС для підписання угоди про асоціацію. За його словами, часу для цього залишилося півтора місяця. "Перше тут - це зупинити політичні переслідування. На сьогоднішньому етапі ми не бачимо прогресу у вирішенні справи Юлії Тимошенко. Неодноразово ми говорили, що перший етап звільнення Тимошенко - це дозвіл її лікування за кордоном. Ми розраховуємо на відповідальне політичне рішення президента України Віктора Януковича" , - сказав Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні екс-глава МВС Юрій Луценко назвав Віктора Януковича союзником у ході підготовки до підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Луценко зазначив, що зараз для України головне - домогтися підписання угоди про асоціацію. Він констатував, що в ході підготовки підписання документа українській опозиції доводиться співпрацювати з владою.

"У цій ситуації ми союзники. До того моменту, поки не висохне чорнило підпису Януковича під асоціацією, він наш тактичний союзник у зовнішньоекономічній сфері. Щойно чорнила висохнуть, він знову буде ворогом, якого потрібно зняти і виграти президентські вибори 2015 року" , - зазначив Луценко.

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини