RU

Опозиція може заблокувати Верховну Раду через Власенка

04.03.2013, 15:30
Опозиція може заблокувати Верховну Раду через Власенка - Фото
e88c6b86257f02dd7b4b1d17d124b033.jpg

Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак відмовляється відкликати позов про позбавлення мандата народного депутата Сергія Власенка. Фракція Батьківщина збирається на засідання - вирішувати, чи блокувати завтра парламентську трибуну, заявив на брифингу лідер фракції Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк наголосив, що спікер Рибак виконує замовлення президента Віктора Януковича на знищення парламентської опозиції. "Він відмовився відкликати свій позов. Ми зараз будемо збирати фракцію, щоб приймати рішення, яким чином діяти далі", - сказав він.

За словами Яценюка, в опозиції є два варіанти - блокувати роботу Ради або не блокувати. "Наше завдання зараз - максимально добитися того, щоб Власенко не був позбавлений депутатського мандата. Тому ми будемо шукати найбільш ефективний варіант", - сказав він.

Яценюк зазначив, що влада чекає від опозиції лінійного варіанту - блокади роботи Ради. Він наголосив, що владі це вигідно, оскільки Рада на сьогоднішній день - єдиний орган, який не контролюється персонально Януковичем.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що спікер Рибак попросив Вищий спецсуд позбавити Власенка мандата з подачі регламентного комітету парламенту. У регламентному комітеті вважають, що Власенко має бути позбавлений мандата як сумісник - він працює депутатом і виконує функції адвоката. Опозиція заявляє, що комітет сфальсифікував рішення.

Досьє на Сергія Власенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини