RU

Опозиція хоче повернути в документи графу національність

21.12.2012, 12:18
Опозиція хоче повернути в документи графу національність - Фото
93fdbc88d36c4fdf832fdeaaa0ce71b2.jpg
Опозиція почала реалізовувати одну зі своїх найсуперечливіших передвиборчих обіцянок - повернення в документи графи національність, пише КоммерсантЪ-Украина в статті Українців запишуть в графи.

Перший законопроект на цю тему був зареєстрований вчора у Верховній Раді депутатом Олегом Канівцем (Батьківщина) і припускає вказівку національності в свідоцтві про народження дитини. Слідом за ним буде внесено законопроект про повернення графи "національність" у паспорт, обіцяють в опозиції. Представники парламентської більшості не виключають, що підтримають ці ініціативи.

Ця ініціатива міститься в передвиборній програмі соратників Батьківщини по опозиції - партії Свобода. "Я пройшов до парламенту за мажоритарним округом (N162; Львівська область), і це пункти моєї виборчої програми, я обіцяв виборцям виконати їх", - пояснив Канівець,.

У Свободі запропоновану ініціативу підтримують частково і обіцяють наступного тижня подати в Раду свій пакет аналогічних законопроектів. "Графа національність повинна фігурувати тільки в паспорті, а у свідоцтві про народження дитини слід вказувати національність її батька і матері, як це було раніше", - заявив заступник голови парламентської фракції Свобода Андрій Мохник.

У Партії регіонів скептично поставилися до цієї ідеї, а ось в КПУ не виключають своєї участі в голосуванні. "Українці, так і представники національних меншин хотіли б вказувати національність в документах - це збереження їх національної самоідентифікації", - зазначив народний депутата від КПУ Олександр Голуб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини