RU

Опозиція готова визнати новий парламент неповноважним

05.11.2012, 09:43
Опозиція готова визнати новий парламент неповноважним - Фото
Фото: klichko.org
Рада Об'єднаної опозиції Батьківщина заявляє про готовність визнати наступний парламент неповноважним, якщо влада негайно не зупинить фальсифікації виборчого процесу і незаконне привласнення мандатів, отриманих опозиційними кандидатами. Таке рішення було прийнято на засіданні ради опозиції.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, за результатами засідання були прийняті такі рішення:

1. Разом з ВО Свобода і партією УДАР Віталія Кличка почати акції протесту під будівлею Центральної виборчої комісії.

2. Висунути президенту Віктору Януковичу, генеральному прокурору і ЦВК комісії вимогу визнати законну перемогу кандидатів від Об'єднаної опозиції на округах № № 11, 14 (Вінницька обл.), 94, 95 (Київська обл.), 99 (Кіровоградська обл.), 130, 132 (Миколаївська обл), 194, 197 (Черкаська обл.), 211, 216 (м. Київ) та в тих округах, де відповідно з оригіналами протоколів з дільниць перемогли представники інших опозиційних сил - ВО Свобода і партії УДАР.

3. Розглянути у Верховній Раді України проект постанови про розслідування фактів фальсифікацій під час виборів 2012 року і притягнути до відповідальності голів та членів дільничних і окружних виборчих комісій, суддів і силовиків, причетних до фальсифікації волевиявлення українських громадян, а також замовників цих злочинів, кандидатів у депутати від влади.

4. Звернутися до країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, міжнародних місій спостерігачів з вичерпною інформацією про факти фальсифікації підрахунку голосів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська опозиція може офіційно не визнати результати парламентських виборів і відмовитися від мандатів. У той же час, голова КВУ Олександр Черненко заявив, що політична ситуація зайде зайде в правову безвихідь, якщо опозиція здійснить свою погрозу обнулити партійний список.

Згідно з останніми даними ЦВК, за результатами опрацювання 99,95% протоколів по багатомандатному виборчому округу на парламентських виборах, Партія регіонів набирає 30,00% голосів, Батьківщина - 25,53%, УДАР - 13,96%, КПУ - 13,18% , Свобода - 10,44%.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини