RU

Опозиція готова підтримати законопроект Лабунської, - Яценюк

01.11.2013, 13:56
Опозиція готова підтримати законопроект Лабунської, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Парламентська опозиція готова підтримати законопроект народного депутата Анжеліки Лабунської щодо лікування ув'язнених закордоном. Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що у зв'язку із заявою місії Кокса-Кваснєвського про можливість компромісу на базі законопроекту Лабунської, опозиційні фракції готові підтримати його. Опозиціонери також не наполягатимуть на своєму законопроекті. Яценюк зазначив, що дане рішення погоджено з лідерами всіх парламентських опозиційних фракцій.

Він заявив, що опозиція наполягає, щоб профільний парламентський комітет розглянув законопроект Лабунської у понеділок, а у вівторок він має бути розглянутий у сесійній залі.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи погодяться опозиціонери на правки в законопроекти, у зв'язку з тим, що регіоналів не влаштовує норма, що дозволяє зараховувати термін лікування в строк відбування покарання, перший заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов сказав: "Ми готові голосувати за цей закон без будь-яких змін і правок. Оскільки ні про які зміни і правки не йшлося в заяві місії Кокса Кваснєвського"​​.

Турчинов підкреслив, що будь-які зміни та правки в законопроект можуть бути внесені тільки після додаткових консультацій з європейськими партнерами.

Нагадаємо, вчора керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні  Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект нардепа Лабунської (у двох минулих скликаннях вона була членом фракції Блоку Юлії Тимошенко) про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

Законопроект Лабунської N3461 пропонує звільняти хворих ув'язнених від подальшого терміну. "Приймаючи рішення про лікування за кордоном особи, засудженої до позбавлення волі, суд зобов'язаний одночасно прийняти рішення про звільнення такої особи від покарання через хворобу", - пропонує Лабунська. Рішення про лікування за кордоном приймається за умови, що засуджений протягом не менше 365 днів безперервно проходив стаціонарне лікування в лікарні (за межами пенітенціарних установ), і таке лікування не привело до повного одужання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини