RU

Опозиція домовилася про співпрацю на виборах в Раду

22.01.2012, 16:15
Опозиція домовилася про співпрацю на виборах в Раду - Фото
obozrevatel.com#
Опозиційні сили оголосили на Софіївській площі в Києві про спільні дії на парламентських виборах цього року.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, свої підписи під відповідною угодою поставили учасники Коаліції опору диктатурі і лідер партії УДАР Віталій Кличко.

Згідно з документом, "для усунення антинародного режиму і відновлення справжнього народовладдя" опозиційні партії вважають своїм пріоритетним завданням у цьому році створення у Верховній Раді Україні парламентської більшості.

Для цього опозиціонери мають намір координувати свої дії на загальнонаціональному та місцевому рівнях. "Погоджують загальні політичні принципи і підходи, з якими виступають на парламентських виборах в 2012 році, координують свої дії для забезпечення підготовки проведення чесних виборів народних депутатів України, встановлення їх правдивих результатів, недопущення фальсифікацій голосування та спотворення волевиявлення громадян", - сказано в заяві.

Зокрема мова йде про координацію дій членів окружних і дільничних виборчих комісій та спостерігачів.

Угода також передбачає єдиний список кандидатів у народні депутати України, які будуть балотуватися в мажоритарних округах за принципом "один округ - один кандидат від об'єднаної опозиції".

Також підписанти угоди зобов'язуються, "що єдиним опонентом для об'єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють".

"Тому ми відмовляємося від публічної взаємної критики і декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непротиборства між усіма опозиційними політичними силами", - сказано в заяві.

Підписали угоду закликали всіх хто здатний протистояти режиму президента Україна Віктора Януковича підтримати їхню ініціативу.

Віталій Кличко підписав заяву із застереженням про те, що при визначенні кандидатів від об'єднаної опозиції в мажоритарних округах буде використаний принцип праймеріз.

Нагадаємо, раніше лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко повідомив, що на сьогоднішньому мітингу опозиції мова піде про підписання пакту про ненапад, а не про загальний список на вибори.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини