RU

Опозиція домовилася про кандидата-2015: повний текст декларації

18.05.2013, 14:44
Опозиція домовилася про кандидата-2015: повний текст декларації - Фото
Фото: прес-служба Батьківщини
Якщо президентські вибори 2015 року будуть проходити в один тур, опозиція висуне на них єдиного кандидата. Якщо виборча система залишиться без змін - єдиним кандидатом від опозиції стане той, хто набере найбільше число в першому турі. Про це йдеться в декларації опозиційних сил, яку зачитали зі сцени на Софійській площі в Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з декларацією, три політичні сили - Батьківщина, УДАР і Свобода- зобов'язуються єдиною командою перемогти "режим Сім'ї" на чергових чи дострокових виборах президента України. Вони мають намір діяти узгоджено на всіх етапах - від прийняття закону про вибори президента до підрахунку голосів і підведення підсумків голосування. Представники всіх трьох політичних сил підтримають того кандидата від опозиції, який вийде у другий тур президентських виборів. Якщо ж влада зуміє продавити закон про вибори президента в один тур, три опозиційні партії зобов'язуються визначити єдиного кандидата вже в першому турі. Крім цього, представники трьох опозиційних партій зобов'язуються протидіяти тим кандидатам у президенти, які під виглядом опозиційності будуть "розпорошувати" голоси виборців.

Повний текст декларації:

"Проти диктатури, за європейський вибір. Декларація про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича

Об’єднана опозиція "Батьківщина", партія УДАР та Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 18 травня 2013 року, в День Європи, в присутності десятків тисяч співвітчизників, які зібралися підтримати ідею вступу України до Європейського Союзу і підписання Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, беруть на себе зобов’язання єдиною командою перемогти антиукраїнський кримінально-мафіозний режим так званої "Сім’ї" Януковича на чергових чи дострокових виборах глави держави.

"Батьківщина", УДАР та "Свобода" діятимуть разом на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів Президента. Ми будемо узгоджувати дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави - починаючи з закону про вибори і визначення оптимальної стратегії кампанії, завершуючи спільним контролем за підрахунком голосів і встановленням справжніх результатів народного волевиявлення. Тільки узгоджені дії всіх опозиційних сил дають шанс перемогти таке зло як чинний режим.

При збереженні існуючого порядку обрання Президента кожна з трьох політичних сил підтримає того кандидата від цих сил, який вийде до другого туру, і кожна працюватиме на його перемогу з повною віддачею та тотальною мобілізацією власних ресурсів, навіть якщо такий кандидат і належатиме до іншої політичної сили.

Якщо режим Януковича у властивий йому спосіб протисне перехід до обрання Президента в один тур, "Батьківщина", УДАР та "Свобода" визначать єдиного кандидата вже в першому турі.

"Батьківщина", УДАР та "Свобода" постійно координуватимуть стратегію та тактику передвиборчої кампанії, вноситимуть до них оперативні технологічні корективи у відповідності з мінливою політичною ситуацією.

"Батьківщина", УДАР та "Свобода" дадуть спільну оцінку й жорстко протидіятимуть тим кандидатам у Президенти, які, прикриваючись опозиційністю, братимуть участь у виборах з метою розпорошити на догоду Януковичу голоси опозиційно налаштованих виборців.

Разом борючись з режимом за політичні, економічні та соціальні права громадян, "Батьківщина", УДАР та "Свобода" спільно діятимуть в парламенті та поза ним.

Єдність опозиційних сил є головною запорукою перемоги над Януковичем, повернення України на європейський шлях демократичного, економічного та соціального розвитку.

Голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Арсеній ЯЦЕНЮК
Голова фракції "УДАР" у Верховній Раді Віталій КЛИЧКО
Голова фракції "Свобода" у Верховній Раді Олег ТЯГНИБОК"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини