RU

Опозиція домагається персонального голосування депутатами Ради

23.11.2012, 17:45
Опозиція домагається персонального голосування депутатами Ради - Фото
Арсеній Яценюк

Глава ради об'єднаної опозиції Батьківщина, народний депутат Арсеній Яценюк заявив, що вимоги опозиції залишаються незмінними: забезпечити персональне голосування кожного депутата. За його словами, тільки після цього опозиціонери готові вирішувати інші питання роботи нового парламенту.

"У нас тільки одна позиція - наша спільна позиція: це виконання базової статті Конституції щодо особистого голосування. Бо завдяки неперсональному голосуванню і торгівлі картками були проведені Харківські угоди, мовний закон, бюджет, пенсійна і податкова реформа. Тож парламент не буде працювати до тих пір, поки не запрацює система особистого голосування. І далі ми навіть не рухаємося в жодних переговорах", - сказав журналістам у п'ятницю Яценюк, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому він заявив, що ні він, ні його колега - перший заступник голови Батьківщини Олександр Турчинов - не брали участі у сьогоднішній нараді у голови Верховної Ради Володимира Литвина.

Коментуючи пропозицію Литвина ухвалити компромісну постанову про забезпечення персонального голосування, Яценюк сказав: "Немає жодних компромісів". "Або голосуєш персонально, або порушуєш закон", - додав Турчинов.

При цьому Яценюк зазначив, що якщо Литвин скличе засідання підготовчої депутатської групи, опозиція не буде його ігнорувати. "Звичайно ж, опозиція прийде, тому що у нас є базова вимога - виконувати Конституцію. Ми будемо домагатися виконання цієї вимоги всіма законними способами", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, в четвер Литвин заявив, що має намір запросити в п'ятницю представників політичних сил для проведення такої наради, оскільки в четвер на засіданні підготовчої депутатської групи не були враховані вимоги опозиційних політичних сил і опозиціонери демонстративно залишили засідання.

Спікер зазначив, що в п'ятницю на нараді з представниками партій, що пройшли до парламенту, спробує знайти вихід зі сформованої ситуації для вирішення всіх питань, необхідних для координації роботи нового парламенту. Нарада в п'ятницю проходила без участі преси за участю всіх політичних сил, що перемогли на минулих парламентських виборах.

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини