RU

Опозиція блокує Раду

24.02.2012, 10:31
Опозиція блокує Раду - Фото
Фото: Ірина Шевченко, ЛігаБізнесІнформ
Опозиція блокує парламентську трибуну й ложу президії Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ложі президії перебувають близько 20 опозиційних депутатів, вхід у ложу президії перекритий стільцями. Також кілька депутатів від БЮТ і НУНС перебувають біля парламентської трибуни.

Бютівці накрили свої робочі місця плакатом із зображенням Юлії Тимошенко і написами "Ні політичним репресіям", "Україні - волю". У ложі президії повісили плакат "Юлі волю".

Нагадаємо, що бютівці обіцяли подумати, чи блокувати парламентську трибуну через проект закону щодо ГТС, який планується розглянути у п'ятницю. Також опозиція наполягає на реалізації вимог резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи по Україні від 26 січня.

Бютівець Сергій Міщенко підтвердив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, що трибуна блокується з вимогами не розглядати проект закону щодо ГТС і прийняти проект постанови щодо імплементації положень резолюції ПАРЄ. Він також зазначив, що ніяких консультацій між лідерами фракцій в даний час не ведеться. "Все тут", - сказав він, кивнувши на зал пленарних засідань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини