RU

Опозиція: "Беркут" викрав протоколи і печатку окружкому N197

07.11.2012, 09:59
Опозиція:
Богдан Губський (фото - rada.gov.ua)
У Каневі команда Богдана Губського разом зі спецпідрозділом "Беркут" вивезла протоколи і печатку з окружної виборчої комісії N197. Про це заявив нардеп-бютівець Андрій Шевченко.

"Близько 05:00 ранку в будівлю окружкому увірвалися співробітники спецпідрозділу "Беркут", а голова комісії Максим Онищенко незаконно відкрив сейф, в якому зберігалася документація. На виході з будівлі "Беркут" просто розкидав людей. Вони разом з головою комісії і документами вскочили в автобус і поїхали в Київ здавати їх в ЦВК ", - заявив Шевченко, повідомляє прес-служба Батьківщина.

При цьому, за словами бютівця, окружком не встиг закінчити роботу. "Вони не приймали ніяких документів на цьому окрузі. Ясно, що комісія не може подавати їх до Києва", - підкреслив Шевченко.

Він також зазначив, що міліція і люди Губського "зухвало порушили" визначений законом порядок транспортування виборчої документації.

Шевченко пояснив такі дії опонентів опозиції тим, що у Губського, який "програв кандидату від Батьківщини Леоніду Даценку", здали нерви. "Очевидно, він розуміє, що законний підрахунок протоколів і бюлетенів підтвердить перемогу Даценка", - сказав бютівець.

Нагадаємо, за даними сайту ЦВК після опрацювання 100% протоколів перемагає Богдан Губський (35,65%). Його найближчий суперник - оппозіцізеон Леонід Даценко - набрав 31,82%.

Досьє на Богдана Губського

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини