RU

Опозиції є сенс працювати на 175 округах з 225, - Яценюк

04.01.2012, 12:30
Опозиції є сенс працювати на 175 округах з 225, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Лідер Фронту змін Арсеній Яценюк розраховує, що опозиція в наступній Верховній Раді отримає більшість, хоч і з незначною перевагою. Про це він заявив в інтерв'ю Фокусу.

Відповідаючи на запитання, скільки мандатів опозиція може взяти в майбутньому парламенті, Яценюк сказав: "Це буде більшість з перевагою в два-три голоси. Може, 227 на 223. Адже, по суті, в країні двопартійна система. Пострадянська протистоїть проєвропейській, минуле - майбутньому. Але є тенденція, підтверджена результатами місцевих виборів, що європейські цінності просуваються на схід, ближче і ближче до лігва - Донецької області".

Переговори з Батьківщиною та ВО Свобода про спільну роботу на виборах Яценюк назвав складними: нас йдуть складні політконсультації. Кожна сила хоче отримати більшу кількість мандатів. Але головне - взагалі їх отримати. На сьогодні в опозиції - два підходи: розширитися на всі 225 округів, і другий - сконцентруватися на 150 округах. Ми підрахували, що нам є сенс активно працювати в 175-ти округах, у тому числі на сході ".

Пропозицію Юлії Тимошенко створити єдину партію на основі всіх опозиційних сил Яценюк з першим заступником голови Батьківщини Олександром Турчиновим ще не обговорював. "Давайте спочатку вирішимо питання з об'єднанням по мажоритарці, а потім перейдемо на рівень вище", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини