RU

Опозиціонери розблокували трибуну і пішли із зали

04.07.2013, 12:10
Опозиціонери розблокували трибуну і пішли із зали - Фото
e5e6fd2e7f9c0753d8e2a7e9fa6a1be7.jpg
Опозиція припинила блокувати трибуну Верховної Ради України. Після цього Олександр Копиленко прийняв присягу нового члена ЦВК, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після завершення консультацій у спікера Володимира Рибака опозиціонери залишили трибуну і ложу президії парламенту, більшість з них залишили залу пленарних засідань. Спікер продовжив роботу Верховної Ради, Копиленко прийняв присягу члена ЦВК, після чого залишилися в залі депутати приступили до розгляду питання про включення до порядку денного законопроекту про вибори в проблемних округах. За включення до порядку денного трьох альтернативних законопроектів про проведення повторних виборів N2971, N2971-1, N2171-д проголосували 229 народних депутатів: 189 регіоналів, 30 комуністів і 10 позафракційних. Опозиційні фракції за законопроект не голосували.

Нагадаємо, сьогодні депутати звільнили Володимира Шаповала з посади члена ЦВК. За дострокове припинення повноважень члена ЦВК Шаповала проголосував 241 народний депутат. Після цього опозиція заблокувала парламентську трибуну. Опозиційні фракції зажадали перерву, спікер Володимир Рибак оголосив перерву на п'ять хвилин для того, щоб опозиціонери підготували свою заяву. За словами лідера фракції Батьківщина Арсенія Яценюка, "ротація в ЦВК - крок до фальсифікації президентських виборів 2015 року".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини