RU

Опозиції дали тільки 15 хвилин для запитань до Азарова в Раді

22.03.2013, 10:43
Опозиції дали тільки 15 хвилин для запитань до Азарова в Раді - Фото
Володимир Рибак (фото - ЕРА)
У опозиції на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України буде тільки 15 хвилин для того, щоб задати питання прем'єр-міністру Миколи Азарову. Ще 45 хвилин перед депутатами будуть виступати міністр праці та соціальної політики Наталія Королевська, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова та перший заступник міністра фінансів Анатолій Марковський. Про це повідомив спікер парламенту Володимир Рибак на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради, - передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Рибак зазначив, що опозиційні фракції не визначилися з темою години запитань до уряду. Між тим, їх письмові запитання в основному стосуються тем, за які відповідають міністерства соцполітики, охорони здоров'я і фінансів. Тому, перед ними будуть виступати глави цих відомств. Замість міністра фінансів Юрія Колобова на запитання депутатів відповість його перший заступник, оскільки міністр перебуває у відрядженні.

Спікер сказав, що відповіді членів уряду на письмові та усні запитання депутатів займуть 45 хвилин. У решту п'ятнадцять хвилин парламентарії зможуть поставити питання іншим членам уряду.

Нагадаємо, на засіданні погоджувальної ради в понеділок опозиція наполягала на тому, щоб у п'ятницю в парламенті був присутній прем'єр-міністр і уряд у повному складі. Зокрема, депутати планували поцікавитися, чому Кабінет міністрів під керівництвом Миколи Азарова вже третій рік працює без програми діяльності уряду.

Учора лідер фракції  Батьківщина Арсеній Яценюк заявив, що опозиція зібрала 174 підписи (при 150 необхідних) за те, щоб внести на розгляд парламенту питання про недовіру уряду.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини