RU

Опозиція вимагає відставки всього уряду

29.11.2010, 13:50
Опозиція вимагає відставки всього уряду - Фото
3f871564ae32476b8f66b5e4af05fc5a.jpg

Опозиція вимагає відставки всього уряду
Опозиція наполягатиме на відставці уряду в зв'язку з податковою реформою, що проводилася. Про це заявив сьогодні журналістам на брифінгу народний депутат, заступник глави парламенту Микола Томенко (на фото).

"Опозиція була і залишається на тій позиції, що ми будемо вимагати вето Президента на Податковий кодекс. Хочу нагадати, що коли ми обговорювали цей законопроект у другому читанні, було більше 4 тисяч поправок, багато з яких сьогодні називає уряд і Президент злочинними і антинародними. Враховуючи це, я хочу наголосити, що не розумію тезу про те, що Прем'єр або Президент не знали тексту документа і випадково почули від пікетувальників на другому тижні", - зазначив М.Томенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що під час розгляду в парламенті всі зауваження до кодексу звучали, а позиція уряду, яку озвучував Міністр фінансів Федір Ярошенко, полягала в тому, щоб всі ці поправки були відхилені. "Я не розумію вимог влади про те, що треба покарати чиновників. Наша вимога чітка і зрозуміла - відповідальність всього уряду. Якщо Президент ветує, повинна бути відставка всього Кабміну на чолі з Прем'єр-міністром, оскільки він не пройшов випробування податковою реформою, яку гарантував Президент України", - додав М.Томенко.

Також віце-спікер акцентував увагу на тому, що влада не зможе звільнитися відставкою віце-прем'єра Сергія Тігіпка і глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського. "Це помилковий шлях. Уряд має понести відповідальність за те, що держава вже півроку не знає, куди рухатися і що його чекає. І тільки відставка уряду може розставити всі крапки над "і", - зазначив він.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини