RU

Опозиція вимагає, щоб до парламенту прийшов особисто Пшонка

11.01.2011, 10:44
Опозиція вимагає, щоб до парламенту прийшов особисто Пшонка - Фото
3710300f9366dd7d5b5d5ca1cc2275d6.jpg

Опозиція вимагає, щоб до парламенту прийшов особисто Пшонка

Опозиція вимагає, щоб Генеральний прокурор України Віктор Пшонка особисто пояснив депутатам з парламентської трибуни масові затримання опозиціонерів. Про це, виступаючи сьогодні у сесійній залі, заявив заступник лідера фракції НУНС Тарас Стецьків.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т.Стецьків вважає, що головна мета політичних репресій проти опозиціонерів і активістів "податкового майдану" - залякати опозицію і суспільство і паралізувати суспільну волю до опору влади.

"Тому наша перша вимога - ми вимагаємо якнайшвидше заслухати інформацію Генерального прокурора України Віктора Пшонки, який особисто повинен пояснити, чому очевидні політичні переслідування в нашій країні називається кримінальними, а також заслухати Уповноваженого з прав людини. Відмова влади від публічного обговорення політичних репресій проти опозиції продемонструє всьому світу, що Партія регіонів та її політичні союзники відверто ігнорують закон і принципи демократії", - сказав він.

При цьому Т.Стецьків підкреслив, що представники нинішньої влади, які сьогодні йдуть на відверті порушення закону, можуть понести відповідальність в майбутньому. "І мова буде йти не про помсту, а про покарання за порушення закону", - додав він.

Нагадаємо, вчора БЮТ вимагав 11 грудня заслухати в парламенті керівництво Генпрокуратури і Уповноваженого ВР по правах людину зі спецдоповіддю з приводу політичних репресій в Україні. "Ми не зможемо працювати разом з вами в залі, якщо ці питання не будуть вирішуватися", - попередив бютівець І.Киріленко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевнив, що регіонали не проти розглянути в сесійному залі питання, підняті опозицією. В той же час, він запропонував зробити це в середу, коли порядок денний формує опозиція.

Тарас Стецьків: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини