RU

Опозиція вимагає провести референдум щодо ЧФ РФ

26.04.2010, 11:10

Заступник глави Верховної Ради України, член БЮТ Микола Томенко заявляє, що перед ратифікацією "харківського пакту Януковича-Медведєва" потрібно провести всеукраїнський референдум.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі віце-спікера, М.Томенко зазначив, що з огляду на ідеологію Конституції України і чинного законодавства, для того, щоб забезпечити суспільну легітимність "харківського пакту Януковича-Медведєва", необхідно внести зміни до Конституції, затвердивши їх на референдумі.

М.Томенко переконаний, що якщо Президент не ініціює референдум, то це зобов'язана буде зробити опозиція. "Усі політики, які заявляють про несприйняття "харківського пакту", і не на словах, а на справі здатні діяти опозиційно до Президента, мають почати збір підписів для проведення Всеукраїнського референдуму з народної ініціативи", - заявив віце-спікер.

Він нагадав, що відповідно до статті 72 Конституції України такий референдум "проголошується з народної ініціативи на вимогу не менше ніж трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрані не менш ніж у двох третинах областей і не менше ніж по сто тисяч підписів у кожній області".

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини