RU

Опозиція повернеться у зал засідань тільки з Генпрокурором

21.12.2010, 13:15
Опозиція повернеться у зал засідань тільки з Генпрокурором - Фото
e00b830ef28f153a98ed817f49df3757.jpg

Опозиція повернеться у зал засідань тільки з Генпрокурором

Бютівці і нашеукраїнці обіцяють повернутися у зал пленарних засідань Верховної Ради, щоб послухати Генерального прокурора. Про це заявив сьогодні на брифінгу заступник лідера фракції БЮТ Сергій Соболєв (на фото).

Відповідаючи на питання, чому бютівці пішли із залу, не дочекавшись голосування з питання про заслухання інформації Генерального прокурора і за яких умов можуть повернутися у зал, С.Соболєв сказав: "Ми чудово розуміємо, що на сьогодні навіть 100-120 голосів опозиції не вирішують питання виклику Генерального прокурора у сесійну залу. Якщо цього не розуміє більшість, що Генеральний прокурор має зараз стояти тут і звітувати з трибуни Верховної Ради, ніяка опозиція їм у цьому не допоможе. Саме тому ми впевнені, що це рішення має бути прийнято більшістю, точно так само як рішення щодо побиття народних депутатів від фракції БЮТ-Батьківщина приймалося більшістю, а не опозицією".

С.Соболєв також зазначив, що чи повернуться бютівці сьогодні в зал, залежить від того, чи будуть виконані принаймні першочергові вимоги опозиції. "Якщо буде звіт Генерального прокурора, без сумніву, ми будемо у залі", - сказав він.

Наразі пленарне засідання ВР триває. Депутати від БЮТ і НУНС відсутні у залі пленарних засідань парламенту.

Нагадаємо, раніше БЮТ вимагав карного покарання для учасників нападу на депутатів від опозиції у Верховній Раді, серед яких називають Міністра екології і природних ресурсів Миколи Злочевського і главу "Укрспецекспорту" Дмитра Саламатіна. За словами лідера фракції БЮТ Івана Кириленка, в іншому випадку опозиція наполягатиме на відставці Генпрокурора В.Пшонки.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини