RU

Опозиція постарається змінити статтю, за якою судять Тимошенко і Луценко

14.09.2011, 08:06
Опозиція постарається змінити статтю, за якою судять Тимошенко і Луценко - Фото
c1acee17f437b414999212ee833b1529.jpg

Опозиція постарається змінити статтю, за якою судять Тимошенко і Луценко
Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк вважає правильним законопроект Геннадія Москаля про амністію екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко й екс-голови МВС Юрія Луценко. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Ця ініціатива, як юридично, так і політично є правильною. По-перше, це перша ініціатива, яка дуже чітко визначає, що опозиційна частина парламенту вимагає, щоб політичні переслідування, які зараз здійснюються стосовно Тимошенко й стосовно Луценко, були припинені. Треба визначити, що такий закон, навіть, якщо він набуде чинності, потребує обвинувального вироку по відношенню, як до Тимошенко, так і до Луценко. І тоді на підставі цього закону їх обох амністують і, відповідним чином, звільнять з-під варти", – заявив Яценюк.

Разом із тим, він підкреслив, що опозиція буде наполягати на декриміналізації статті, про перевищення службових повноважень, по якій судять Тимошенко й Луценко.

"Опозиція не готова прийняти той факт, що вони можуть бути визнані винними, тому що вони не є карними злочинцями, а це є політична боротьба. Але, для того щоб звільнити їх з-під варти, і щоб дати можливість їм обом взяти участь у парламентській кампанії 2012 року, такий закон буде правильний", - сказав він.

"У парламент буде внесений закон про декриміналізацію 365 статті, і цей закон не буде персональним відносно колишнього прем'єра й колишнього міністра внутрішніх справ, цей закон буде стосуватися багатьох тисяч людей, які займали невеликі посади, але яким зараз... дають строки від 3 до 5 років ув’язнення", - уточнив Яценюк.

Нагадаємо, раніше народний депутат Геннадій Москаль запропонував звільнити від кримінальної відповідальності Тимошенко і Луценка. Відповідний законопроект про їх амністію він зареєстрував у парламенті.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини