RU

Опозиція попросить Януковича допомогти звільнити Хорошковського

06.07.2010, 15:45

Опозиційний уряд звернеться до Президента України Віктора Януковича з проханням негайно внести на розгляд Верховної Ради подання про відставку Валерія Хорошковського з посади глави Служби безпеки України. Така пропозиція, озвучена прем'єр-міністром тіньового Кабміну Сергієм Соболєвим, була одностайно підтримана його колегами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також була підтримана пропозиція подати проект постанови про відставку Юрія Бойка з посади Міністра палива і енергетики, який, за словами С.Соболєва, "прямо і безпосередньо пов'язаний зі структурою "Росукренерго".

Крім того, опозиційний уряд підтримав пропозицію внести завтра на розгляд Верховної Ради проект закону, підготовлений бютівцем Сергієм Тєрьохіним, щодо виконання рішень міжнародних судових інстанцій на території України.

"Він (проект, - ред.) стосується не тільки цього питання (рішення Стокгольмського суду, - ред.). Він стосується і ряду інших питань, які можуть виникнути у зв'язку з невиконанням відповідних рішень, що має наслідком санкції", - зазначив С.Соболєв.

Прем'єр-міністр тіньового Кабміну також наголосив, що проектом пропонується визначити відповідальність посадових осіб, безпосередньо причетних до розгляду таких питань у міжнародних судових інстанціях: визначається можливість реагування держави, парламенту і Президента в подібних ситуаціях.

Валерій Хорошковський: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини