RU

Опозиція наполягає на проведенні дострокових парламентських і президентських виборів

04.10.2010, 13:20
Опозиція наполягає на проведенні дострокових парламентських і президентських виборів - Фото
6062f745b7811ed84b775b8d1ab65d91.jpg

Опозиція наполягає на проведенні дострокових парламентських і президентських виборів

Опозиційні партії наполягатимуть на проведенні чергових парламентських і дострокових президентських виборів 27 березня 2011 року. Про це журналістам на брифінгу заявив народний депутат від БЮТ, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

"Оскільки влада наполягає на необхідності жорсткого виконання рішення Конституційного Суду України і, відповідно, того, щоб ми жили за Конституцією від 28 липня 1996 року… ми будемо наполягати і внесемо відповідні документи про те, що планові вибори до Верховної Ради України за Конституцією, за якою ми тепер живемо, повинні відбутися 27 березня 2011 року, як чорним по білому пише ця Конституція", - сказав М.Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

М.Томенко також наголосив, що, на думку представників опозиції, оскільки Президент обирався за Конституцією 2004 року, яку не визнає нинішня влада, логічно було провести і дострокові президентські вибори в один день з черговими парламентськими, а саме 27 березня 2011 року. "Ми б так і кошти зекономили, і спробували привести у відповідність до нової Конституції цю історію", - зазначив він.

Також, за словами М.Томенка, опозиціонери пропонують обрати новий склад Конституційного Суду України. Відповідаючи на питання журналістів, він уточнив, що цю заяву від імені опозиційних партій підписали "Громадянська позиція", "Батьківщина", Народний Рух України (НРУ), "Українська платформа", "Собор", партія "Реформи і порядок", "Свобода", "Народна самооборона", Європейська партія, Партія захисників вітчизни.

За його словами, представники "Фронту змін" поки не підписали цю угоду, оскільки не хотіли акцентувати увагу на дострокових президентських виборах і замість цього пропонували зосередитися на чергових парламентських 27 березня 2011 року. Також були деякі розходження у питанні переобрання суддів Конституційного Суду України, а представників "Нашої України", партії "За Україну!" і партії "Єдиний центр" не було при обговоренні цієї заяви сьогодні вранці, однак на попередньому засіданні ради опозиції вони були присутні. М.Томенко заявив, що зараз позиції заяви узгоджуються з ними і під ними підпишуться як мінімум 13-14 опозиційних партій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини