RU

Опозиція і коаліція вирішують, з чого почати роботу Верховної Ради

08.10.2009, 10:49

У Верховній Раді проходить погоджувальна рада. Лідери фракцій домовляються, яке питання має бути розглянуте на пленарному засіданні у четвер - кадрові призначення чи законопроект про підвищення соціальних стандартів у другому читанні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як спікер Володимир Литвин відкрив пленарне засідання, фракції БЮТ і НУНС попросили півгодинну перерву для узгодження позицій. Коаліція наполягає на тому, щоб першим питанням сьогодні були розглянуті звільнення і призначення членів Кабміну. Регіонали ж вимагають спочатку представити проект бюджету на 2010 рік і ухвалити рішення про підвищення соцстандартів.

Доки триває погоджувальна рада, більшість депутатів перебувають у залі і кулуарах парламенту. Трибуна і ложа президії не заблоковані.

Нагадаємо, сьогодні зранку депутати планували розглянути спочатку питання про звільнення ряду членів Кабміну, а потім - про призначення на вакантні посади. Про такі результати засідання погоджувальної ради учора повідомив Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Водночас, у БЮТ ще вчора були переконані, що регіонали заблокують трибуну, вимагаючи прийняти "соціалку" у другому читанні. "Зрозуміло, що їм треба ці призначення якимось чином зірвати. Яким чином? Тільки одним - заблокувати трибуну", - сказав бютівець Сергій Міщенко.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини