RU

Опозиція готує "чорну книгу" Януковича

20.05.2010, 16:50

Народний комітет захисту України готує рейтинг антиконституційних дій нової влади. Про це сьогодні на прес-конференції заявив керівник комітету Володимир Цибулько.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Цибулько зазначив, що до ста днів нової влади комітет планує підготувати "чорну книгу Януковича". "Ми починаємо рейтингування усіх незаконних кроків влади, починаючи з першого кроку, - скасування місцевих виборів. Кожне порушення Конституції, кожна брутальна управлінська дія буде винесена на суспільне рейтингування", - наголосив він.

Отже, за словами В.Цибулька, комітет зафіксує резонансність кожної антиконституційної дії влади.

Нагадаємо, 10 травня представники позапарламентських і парламентських сил підписали засновницький акт про створення Комітету захисту України для координації дій у відстоюванні національних інтересів країни. Від імені ВО "Батьківщина" його підписала Юлія Тимошенко.

До об'єднання не увійшли "Наша Україна" Віктора Ющенка, "Фронт змін" Арсенія Яценюка, "Цивільна позиція" Анатолія Гриценка і "За Україну!" В’ячеслава Кириленка. Публічно представники БЮТ висловлюють впевненість, що ці політики ще прилучаться до Комітету.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини