RU

Опозиція чекає, що ПАРЄ вже у червні займеться "політичним шантажем" в Україні

30.04.2010, 16:55

Опозиція розраховує, що українське питання буде розглянуто у ПАРЄ вже у червні. Про це заявив один з представників української делегації в ПАРЄ, Прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Соболєв сказав: "Для нас було принциповим, що під час цієї сесії (минулої ПАРЄ, - ред.) була чітка позиція щодо найважливішого питання, пов'язаного з Україною, а саме - термінової процедури, і ми чекаємо у червні на наступній сесії ПАРЄ розгляду за терміновою процедурою ситуації в Україні".

С.Соболєв також повідомив, що доповідь з цього питання підготували представники української делегації в ПАРЄ, а також народні депутати України, які не належать до складу делегації, і передали представникам моніторингового комітету, членам ПАРЄ, доповідачам від Парламентської асамблеї.

"Ми сподіваємося, що у червні питання обмеження свободи слова в Україні, питання прямого тиску і впливу на суди і органи прокуратури, питання політичного шантажу щодо опозиції з використанням силових відомств і багато інших питань знайдуть своє відображення у відповідній резолюції в ПАРЄ", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини