RU

Опозиціонери звинувачують МВС: не пускають у Раду депутатів

07.09.2010, 12:45

Будівлю Верховної Ради заблокували співробітники Міністерства внутрішніх справ, у парламент не пускають навіть депутатів від опозиції. Про це сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни, заявив народний депутат від БЮТ Олег Ляшко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Ляшко наголосив: "Я звертаюся до вас, Володимире Михайловичу, як до глави Верховної Ради, з проханням дати команду Міністру внутрішніх справ зняти блокаду Верховної Ради. Тисячі людей, які приїхали сюди, у Київ, для того, щоб відповідно до Конституції висловити свою незгоду з діями нинішньої влади, позбавлені такій можливості, тоді як Партія регіонів має змогу поставити свої намети прямо у стін Верховної Ради. Представники опозиційних політичних сил такої можливості позбавлені. Народні депутати від опозиції не можуть пройти до парламенту, оскільки представники міліції перевіряють посвідчення, і якщо депутата від опозиції - не пропускають до парламенту. У нас поліцейська держава?"

У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив секретаріат парламенту перевірити інформацію, озвучену народним депутатом О.Ляшком, і "забезпечити демократичне функціонування Верховної Ради України".

Нагадаємо, сьогодні під Верховною Радою зібралися декілька тисяч прихильників опозиції. Прийшли під парламент і прихильники Партії регіонів. Прихильники провладної політичної сили щільним кільцем оточили Верховну Раду. Прихильників різних політичних таборів розділяють правоохоронці.

Олег Ляшко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини