RU

ОПОРА: Рішення ЦВК по Павлограду - прояв правового нігілізму

28.10.2015, 13:25
ОПОРА: Рішення ЦВК по Павлограду - прояв правового нігілізму - Фото
734d5c3810c3b270f683101e92651b3f.jpg
Сумнівне рішення про зміну системи виборів мера в Павлограді Дніпропетровської області - це прояв кричущого правового нігілізму в історії українських виборів. Про це у себе в Facebook повідомила координатор парламентських і виборчих програм мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

"Можливість непроведення повторного голосування в Павлограді через зменшення кількості виборців після отримання уточнених списків виборців унікальна за своєю суттю ситуація... Такого кричущого правового нігілізму в історії українських виборів ще не було", - заявила вона.

За словами Айвазовської, зміна виборчої системи до закінчення виборчого процесу неправомірно.

"Хочу нагадати, що двотурові вибори це окрема виборча система, яка називається мажоритарна абсолютної більшості, а однотурова - мажоритарна система відносної більшості. Мова не про повторне голосування, а про прецедент зміни виборчої системи до закінчення виборчого процесу", - підкреслила вона.

Нагадаємо, Павлоград спочатку було віднесено до міст, де місцеві вибори проходять у два тури. Проте вчора ЦВК прийняла рішення змінити систему виборів мера в Павлограді після проведення першого туру з мажоритарної виборчої системи абсолютної більшості (двотурової системи) на мажоритарну систему відносної більшості (однотурову).

Читайте також: Скандал в Павлограді: ЦВК сумнівно змінює систему виборів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини