RU

ОПОРА нарахувала 1128 порушень під час місцевих виборів в Україні

26.10.2015, 13:19
ОПОРА нарахувала 1128 порушень під час місцевих виборів в Україні - Фото
aef75e8898f8b262ce0cc0f258ca739c.jpg
Під час місцевих виборів в Україні, які пройшли вчора, 25 жовтня, зафіксовано 1128 порушень. Про це йдеться в заяві громадянської мережі ОПОРА, опублікованій на офіційній сторінці  Facebook.

"За попередніми висновками ОПОРИ, місцеві вибори в Україні відбулися з порушенням низки міжнародних стандартів і належної практики організації і проведення виборчого процесу, серед яких - нестабільність і невизначеність виборчого законодавства по окремих важливим процедурам, порушення принципу рівності умов для кандидатів і рівної ваги мандата в контексті виборчої системи, відсутність забезпечення належного рівня захисту виборчих бюлетенів та порушень, які мали ознаки підкупу виборців", - йдеться в повідомленні.

ОПОРА нарахувала 1128 порушень під час місцевих виборів в Україні

Відзначається також, що порушення носили несистемний характер і переважно не впливали на результат виборів, або ж підрахунок голосів, а кампанія загалом була конкурентною.

Представники громадянської мережі ОПОРА закликали парламент забезпечити права громадян-жителів Маріуполя і Червоноармійська, де вибори
були зірвані, і внести зміни у виборче законодавство для створення умов участі громадян у реалізації місцевого самоврядування в цих містах.

ОПОРА також закликає органи влади всіх рівнів утриматися від спроб використовувати зрив виборів в якості підстави для обмеження місцевого самоврядування.

Результати громадянської мережі ОПОРА про кількість порушень не збігаються з даними Комітету виборців України, представники якого зафіксували на місцевих виборах в Україні понад 1,5 тис порушень.

Слідкуйте за виборами: Місцеві вибори в Україні 2015. LIVE

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини