RU

Опитування: за вступ України в НАТО - майже дві третини населення

03.08.2015, 13:57
Опитування: за вступ України в НАТО - майже дві третини населення - Фото
1fb34f3d548f42268e4a5ec25e764aa3.jpg
Більшість населення України (63,9%) проголосували б за вступ України в НАТО, якби в найближчі вихідні відбувся референдум з цього питання. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

Якщо раніше 95% в Донбасі були проти вступу в НАТО, то зараз ця цифра знизилася до приблизно до 60%, йдеться в доповіді.

Згідно з результатами дослідження, проти вступу України в НАТО проголосували б 28,5% учасників референдуму. Не змогли відповісти 7,6% респондентів.

"Зараз ми бачимо істотні зміни. Якби референдум відбувся зараз, то він, звичайно, був би виграний. Однак це все ще поки питання, яке ділить Україну", - сказала на прес-конференції директор фонду Ірина Бекешкіна.


Screenshot.jpg


Також вона нагадала, що в червні 2010 року на уявному референдумі щодо вступу України в НАТО лише 25% з тих, хто зголосився взяти в ньому участь, проголосували б за вступ України до Альянсу, а 68% - проголосували б проти.

У червні 2014 року, за словами керівника фонду, ситуація змінилася на протилежну: 45% проголосували б за вступ до НАТО, а 36% - проти.

У соціологічному опитуванні взяли участь 2011 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини