Опитування: все більше росіян хочуть віз з Україною

27.10.2016, 15:41
Опитування: все більше росіян хочуть віз з Україною - Фото
Фото: dyvys.in

48% росіян вважають, що Росія і Україна повинні бути дружніми державами з відкритими кордонами, без віз і митниць

З 2008 року росіян, які виступають за введення візового і митного режиму з Україною, стало на 20% більше. З 2016 року цю ідею підтримують 39% опитаних, тоді як в 2008 році - 19%. Про це свідчать результати опитування, проведеного Левада-Центром.

48% респондентів вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

У тому, що Росії і Україні слід об'єднатися в одну державу, впевнені 8% учасників опитування.

Також, за даними дослідження, сприйняття України росіянами погіршилося: зараз позитивно налаштовані по відношенню до України 26% респондентів, рік тому таких було 33%.

56% росіян в даний час відносяться до України негативно (23% у 2013 році). Вагалися з відповіддю 17% опитаних.

Більшість росіян (83%) підтримують входження Криму до складу РФ (84% рік тому), не згодні з цим 13% респондентів (12% рік тому).

Обстановку на сході України дві третини (61%) опитаних оцінюють як напружену, 18% - як критичну, вибухонебезпечну. Кожен сьомий (13%) респондент вважає, що ситуація в регіоні спокійна, благополучна. Не змогли відповісти 9% учасників опитування.

Згідно з опитуванням, проведеним у червні 2016 року, більше третини (36%) громадян РФ були переконані, що між РФ і Україною потрібно організувати закриті кордони, візи і митниці.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями