Опитування: У рейтингу партій ведуть БПП, Батьківщина і Самопоміч

21.12.2015, 12:36
Опитування: У рейтингу партій ведуть БПП, Батьківщина і Самопоміч - Фото
Ілюстрація: adigitaldreamer

За даними групи Рейтинг, якби вибори в Раду пройшли на початку грудня, БПП і партію Тимошенко підтримали б 16,5% і 12,3% виборців відповідно

Якби вибори до парламенту відбулися на початку грудня, то до Верховної Ради пройшли б сім партій. Про це свідчать результати соціологічного дослідження групи Рейтинг, опубліковані на сайті компанії.

Зокрема, найбільше місць у парламенті отримала б президентська політична сила Блок Петра Порошенка (16,5%).
На другому місці, згідно з підсумками соцопитування, йде Батьківщина - 12,3%, за нею - Самопоміч і Опозиційний блок (обидві партії - по 12,2%), Радикальна партія (7,9%), Свобода (7,8%). Замикає прохідний список УКРОП з 5,1%.

Натисніть, щоб збільшити

Крім цих сил, значні шанси на подолання п'ятивідсоткового бар'єру були б у Громадянської позиції (4,1%), Відродження (3,6%) і Нашого краю (3,0%).

За Компартію проголосували б 2,7% опитаних, 2,3% - за Правий сектор, 2,1% - за Сильну Україну. Ще 8,2% обрали б іншу партію.

111.jpg
 

Лідером електоральних симпатій на заході країни є БПП. На другому місці тут - Батьківщина, а третє ділять Самопоміч і Свобода.

У центральних регіонах лідирує також БПП, за яким слідують Батьківщина, Свобода та Радикальна партія.

На півночі України найбільше симпатизують все тому ж БПП. Друге місце - Батьківщина, третє - Самопоміч.

222.jpg
 
Південні і східні регіони раніше більше готові голосувати за Оппоблок. Слідом за ним по популярності йдуть БПП, Батьківщина, Відродження (схід) і Самопоміч (Донбас).

Важливо, відзначають автори доповіді, що на півдні країни і в Донбасі зосереджена найбільша кількість тих респондентів, хто не брав би участі у виборах або не визначився з вибором - 48% і 55% відповідно.

Графікі: група Рейтинг

Опитування було проведено з 1 по 10 грудня методом особистого інтерв'ю. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіонами і типом поселення і становить 3000 респондентів. Статистична похибка не перевищує 1,8%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих